Festyn rodzinny

9 czerwca na terenach przy Zespole Szkół w Podleszanach odbył się festyn rodzinny dla uczniów z klas I-III i ich rodzin, który licznie zgromadził zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Mielec Pan Józef Piątek, Przewodniczący Rady Gminy Mielec Pan Bogdan Cygan, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Ćwięka oraz Radna Gminy Mielec Pani Aneta Malec. Festyn był dużym wydarzeniem, zwłaszcza po długiej przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00 przemówieniem Pani Dyrektor Haliny Cygan oraz krótkim wystąpieniem Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka. Zaraz po tym uczniowie zaprezentowali występ artystyczny, który wywołał uśmiech na twarzach dumnych rodziców i wychowawców. W ramach festynu, po występach wszyscy przybyli goście mieli możliwość korzystania z atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, animatorzy dla dzieci, malowanie twarzy, robienie tatuaży, fotobudka, stoisko z watą cukrową oraz słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Błysk w oczach dzieci wywołały również mega bańki mydlane, puszczane na zewnątrz. Niestety zaproszeni na festyn strażacy z OSP Książnice nie zdołali przybyć na czas, z powodu nagłej interwencji. Zakończeniem zabawy był grill z pysznymi kiełbaskami. Pomimo niesprzyjającej pogody festyn z pewnością należy zaliczyć do udanych imprez, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz wesoło spędzonego wspólnego czasu.
Foto relacja z festynu!
Skip to content