Nietypowy dzień chłopaka

Wszystko zaczęło się od planowania klasowego ” Dnia Chłopaka”. Zamiast – kupowania sobie prezentów – wieczorek z filmami i pizzą. Uczniowie szybko rozwinęli temat i już nie było mowy o niczym innym, jak tylko o nocowaniu w szkole. I tak klasa 6 wraz z p. Sylwią Madycką i p. Karoliną Kowalik spędziła pierwszą CAŁĄ noc w Naszej szkole.  Miny rodziców odwożących swe pociechy były różne – na szczęście nie było płaczu.

Pierwszym punktem programu (zaraz po rozłożeniu materacy) była gra „prawda i wyzwanie” przygotowana przez Olę. Po tym, zebraliśmy się w jednej z sal lekcyjnych, aby zajadając pizzę podzielić się pierwszymi wrażeniami.  Następnie zeszliśmy na dół żeby na korytarzu szkolnym ćwiczyć znany przez wszystkich taniec „belgijkę”, którą zatańczyliśmy jeszcze raz o 24.  Później było sportowo – można tak to nazwać bo podczas zabawy w chowanego, uczniowie musieli dużo biegać.

Zmęczeni poszukiwaniami skarbu i kolegów odpoczywaliśmy przy wspólnym oglądaniu filmu. Zakończyliśmy nasze świętowanie w sobotę o 7.
/K.Kowalik/
fot. K.Kowalik
Zapraszamy do galerii
Skip to content