Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022

W zeszły czwartek (03.11.2022) w naszej szkole świętowaliśmy Dzień kultury krajów anglojęzycznych .Podczas wydarzenia uczniowie mogli aktywnie zaangażować się w poznawanie innych kultur dzięki interaktywnym grom. Na lekcjach j.angielskiego we wszystkich klasach zgłębialiśmy naszą wiedzę na temat kultury tych krajów. Niektórzy uczniowie sami przygotowali interesujące informacje. Chętni uczniowie klas 4-8 wzięli udział w quizie wiedzy o kulturach Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Uczniowie klas 1-3 ozdobili szkołę pięknymi rysunkami ulubionych członków rodziny królewskiej.

Rozstrzygnięcie obu konkursów odbyło się w poniedziałek 7.11.2022.

Klasy 1-3
I miejsce Karolina Łączak kl.1
II miejsce Ewa Stachurska kl.3

III miejsce Julia Skrzyniarz kl.2

Klasy 4-8
I miejsce Oliwia Wójcik kl.7
II miejsce Karol Łączak kl. 4 i Dominik Szady kl.6

III miejsce Oliwia Pikor kl. 8

Organizatorzy :Magdalena Gawlik i Karolina Kowalik

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!

K.Kowalik
Fot. Monika Zielińska

Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022
Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022
Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022
Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022
Dzień kultury krajów anglojęzycznych 2022
Skip to content