Akcja szkolnego koła wolontariatu „Dzień pączka”

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w każdą działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy. Dzięki temu uczą się wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują pozytywną postawę wobec potrzebujących. Swoją postawą i zaangażowaniem po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny los chorych, samotnych, niepełnosprawnych i biednych. Za pomoc i otwarte serca należą się wszystkim podziękowania . Serdecznie dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcje i Pani Eliza Koceniak-Łączak za poświęcony czas i zaangażowanie podczas sprzedaży wypieków .Kwotę 620 złotych przekażemy dla Alma Spei – hospicjum domowe dla dzieci.
 
Wolontariusze i opiekun koła Sylwia Madycka
Fot.Dagmara Włoskiewicz
Skip to content