Instalogik

Jeden z uczniów naszej szkoły, który brał udział w prestiżowym konkursie matematyczno-informatycznym Instalogik, osiągnął bardzo ważny sukces. Uczeń klasy 7 – Kacper Wójtowicz, uczestnicząc w konkursie, zdobył on tytuł laureata III stopnia oraz uzyskał najlepszy wynik w gminie Mielec.

Konkurs Instalogik to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce dla młodych entuzjastów matematyki i informatyki. Co roku, uczestnicy z całego kraju walczą o cenne nagrody i wyróżnienia, prezentując swoje umiejętności i wiedzę z dziedziny matematyki i informatyki.

Tytuł laureata 3 stopnia to niezwykle wysokie wyróżnienie, które świadczy o dużych zdolnościach i wiedzy ucznia. To zaszczyt, który należy się tylko najlepszym.

Nie tylko zdobycie tytułu laureata, ale również uzyskanie najlepszego wyniku w gminie to ogromny sukces. Dowodzi to, że nasz uczeń jest jednym z najlepszych w swoim rejonie, a jego wiedza i umiejętności w dziedzinie matematyki i informatyki są na bardzo wysokim poziomie.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego ucznia i gratulujemy mu tego wspaniałego osiągnięcia. To dowód na to, że ciężka praca i poświęcenie przynoszą zawsze pozytywne rezultaty. Życzymy mu dalszych sukcesów i niech ta nagroda będzie dla niego motywacją do dalszej nauki i rozwijania swoich umiejętności.

A. Strzępka

Skip to content