Szkoła z Pasją Pomagania

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy udział w tegorocznej ogólnopolskiej  akcji pod patronatem Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser – Dudy „Szkoła z Pasją Pomagania”. Było to dla nas niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie. Byliśmy jedyną szkołą z podkarpacia która przystąpiła do akcji. Nasza Społeczność z małej miejscowości pokazała raz jeszcze, że jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania, gdy chodzi o pomaganie nieuleczalnie chorym dzieciom.

Chciałabym serdecznie podziękować uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za ogromne wsparcie jakie udzielili podopiecznym Hospicjum dla Dzieci z Fundacji Alma Spei – domowe hospicjum.

Dzięki waszemu zaangażowaniu, entuzjazmowi i wysiłkowi, Zespół Szkół w Podleszanach po raz pierwszy otrzymał prestiżowy Certyfikat Szkoły z Pasją Pomagania. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasza praca ma realny wpływ na życie innych.

Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu odbyło się 2 czerwca 2023 podczas uroczystej gali w Sali Teatralnej przy Parafii pw. Świętej Jadwigi Królowej. Było to niezwykłe wydarzenie, pełne radości i wzruszeń.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w akcji „Szkoła z Pasją Pomagania”. Wasza życzliwość i chęć pomocy są bezcenne. Jesteśmy naprawdę dumni z naszej społeczności i wiemy, że razem możemy dokonać niezwykłych rzeczy.

Koordynator ds. Wolontariatu Sylwia Madycka, 
p.o. Dyrektor Zespołu Szkół w Podleszanach Agnieszka Pisarz

Skip to content