Wycieczka do Warszawy

,,Jak przygoda to tylko w Warszawie!” To hasło Ludwika Starskiego przyświecało uczniom kl.IV-VI podczas wycieczki do Warszawy, która odbyła się 6-7 czerwca 2022r. Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy spacerem Traktem Królewskim od Placu Zamkowego do Rynku Starego Miasta. Mogliśmy podziwiać m.in. Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta III Wazy, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, a także urokliwe kamienice, kościoły, pomniki i budowle Starego Miasta.

Niezwykłe wrażenie zrobiły na nas Ogrody na dachu Biblioteki UW oraz Muzeum Iluzji, które pozwoliło spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Drugi dzień wycieczki także był pełen wrażeń. Zapierające dech w piersiach widoki z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki, emocje piłkarskie na stadionie ,,PGE Narodowy” oraz spacer po Łazienkach Królewskich sprawiły, że wycieczka na długo pozostanie niezapomniana.
Zapraszamy do galerii
Skip to content