Dyskoteka na Dzień Chłopaka…

Tradycyjnie z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną. Odbyła się ona 29 września 2022 r. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas 4 -8. Impreza udała się znakomicie, o czym świadczą opinie wygłaszane przez uczniów, którzy bawili się wspaniale. Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 16.30 i trwała do godziny. 19 z minutami.

Na początku „szefowie” szkolnego samorządu, czyli Wojtek i Tomek powitali zebranych i zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Następnie przeprowadzone zostały konkursy z nagrodami.
Po godzinie 18 uczniowie poszczególnych klas dali upust swojej kreatywności w konkursie ” Mam talent” . Na koniec chłopcy ustawili wszystkich przybyłych w pary i nauczyli tańca zwanego u nas potocznie „belgijką”. Kroki łatwe do zapamiętania w lot pojęli wszyscy i z przyjemnością mogliśmy wspólnie pląsać w rytm muzyki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę, a nauczycielom za opiekę.

Następna impreza, na którą oczywiście zapraszamy, już w listopadzie!
/ R. Wójcik/
Skip to content