Ty możesz zostać rodziną goszczącą

Szanowni Państwo,

w związku z kończącym się okresem goszczenia w obecnej Rodzinie Goszczącej poszukujemy kolejnej rodziny, która przyjmie do siebie uczestnika z Włoch. W załączeniu skrócona aplikacja oraz krótka informacja o uczestniku. 
Luca jest bardzo kreatywny i twórczy. W wolnym czasie lubi tańczyć, śpiewać, pisać oraz rysować. Muzyka i sztuka są istotną częścią jego życia 🎼 Uczestnik sam komponuje i gra na pianinie. Poważnie traktuje naukę i bardzo dobrze radzi sobie w szkole. Dużo czasu spędza też, angażując się w działalność wolontariacką. W przyszłości chciałby zostać grafikiem.
👉 Chciałbyś zaprosić Lukę do swojego domu i zostać częścią jego międzykulturowej przygody? Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie: https://bit.ly/program-goszczenia  

K.Kowalik
Fot.AFS Polska
Plakat promujący akcję AFS Polska
Skip to content