Dziękujemy, żegnamy, pamiętamy…

Zapraszamy do galerii..
W ubiegły piątek tj. 24 lutego 2023 r. podczas uroczystej akademii społeczność szkolna Zespołu Szkół w Podleszanach pożegnała odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę i dyrektorkę panią Halinę Cygan. Pani Dyrektor przez 36 lat pracowała w naszej szkole jako nauczyciel a ostatnie 5 lat pełniła funkcję dyrektora. 
Uczniowie w zabawnej scence zastanawiali się, czym jest ta emerytura, ZUS i inne takie poważnie brzmiące terminy. Wszystkie niejasności rozwiał nasz przewodniczący Wojtek, który jednocześnie prowadził to spotkanie. Był niezwykle emocjonalny koncert życzeń, wspólnie śpiewane sto lat i cała góra życzeń. Gościliśmy Wójta Gminy Mielec Pana Józefa Piątka, sekretarz gminy Panią Bożenę Mazur i kierownika referatu oświaty Panią Barbarę Szwakop. Przedstawiciele władz przedstawili nową dyrektor – Panią Agnieszkę Pisarz. Podziękowania Pani Dyrektor Halinie Cygan złożyli przedstawiciele Rady Rodziców, obecne na sali Panie Agata Ćwięka, Agnieszka Michna i Anna Wiech. Harcerze, mocno związani z naszą szkołą, Samorząd Uczniowski oraz kadra pedagogiczna również pamiętali o słowach podziękowania dla Pani Dyrektor.
Wzruszona Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za piękną uroczystość oraz za współpracę .
Dziękujemy wszystkim występującym, organizatorom i uczestnikom spotkania. Emocji, śmiechu, otartej ukradkiem łezki było co niemiara.

/ M. Michalik/
Fot. A. Rokoszak Borsuk
Skip to content