Talenciaki w naszej szkole

Od września braliśmy udział w projekcie Lidl „Szkoły Pełne Talentów”. Jest to akcja, którą miała zmobilizować Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości. Zarejestrowaliśmy naszą szkołę i od 12 września można było przekazywać Talenciaki. Dzisiaj odebraliśmy ostatnią paczkę. Dzięki tej akcji @Zespół Szkół w Podleszanach otrzymał zestaw paletek i piłeczek pingpongowych, które zostały przekazane szkolnej świetlicy. Dodatkowo @Samorządowe Przedszkole w Podleszanach wygrało zestaw tangramów, które są świetnym ćwiczeniem wyobraźni, spostrzegawczości, koncentracji i pamięci. Dziękujemy wszystkim za przekazane wsparcie i @Lidl Polska za nagrody 🥳

/K.Kowalik/

Skip to content