Festyn Rodzinny

W dniu 06.06.2023 r. odbył się na terenie przy naszej szkole festyn rodzinny. Wzorem poprzedniego roku postanowiliśmy zorganizować spotkanie będące połączeniem Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Nie zabrakło na naszym festynie zaproszonych gości, na czele z Wójtem Gminy Mielec Panem Józefem Piątkiem, Przewodniczącym Rady Gminy Panem Bogdanem Cyganem, Radną Gminy Mielec Panią Anetą Malec, emerytowaną Dyrektor Panią Haliną Cygan, przedstawicielką Rady Rodziców Panią Anną Wiech. Impreza rozpoczęła się powitaniem przez panią Dyrektor Agnieszkę Pisarz zebranych gości, w szczególności rodziców i uczniów tak licznie zgromadzonych na sali gimnastycznej. Kolejno przemawiał Pan Wójt, który podziękował za zaproszenie i pokrótce przedstawił plany na rozbudowę szkoły. Nie zapomniał o uczniach, którym przekazał drobne upominki na ręce wychowawczyń. Następnie z pięknym programem artystycznym zaprezentowali się uczniowie klasy I przygotowani przez Panią Monikę Zielińską, później uczniowie klasy II przygotowani pod okiem Pani Izabeli Szymuś, a na końcu uczniowie klasy III – przygotowani do występu przez Panią Danutę Witek. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po zakończeniu części artystycznej na zgromadzonych czekały atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, animatorzy, wytwornica piany, bańki mydlane, kiermasz ciast i ciasteczek, malowanie twarzy, robienie tatuaży, grill. Podsumowaniem festynu był pokaz pierwszej pomocy i prezentacja wozów strażackich dzięki uprzejmości strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Książnicach. Przez cały czas trwania festynu dopisywały humory, był to czas mile spędzony w najbliższym gronie, poświęcony na rozmowy, pogłębianie relacji i nawiązywanie nowych znajomości. Zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili i nawet niesprzyjająca pogoda nie zepsuła nikomu nastroju. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia, darczyńcom i tym, którzy bezinteresownie pomogli w organizacji. W szczególności Panu Wójtowi za przekazanie środków pieniężnych, firmie Zając za dofinansowanie do kiełbasek, firmie DEC za przekazanie gadżetów, PZU za przekazanie gadżetów, firmie Tropicana za przekazanie środków pieniężnych, Panu Marcinowi Malec za udostępnienie grilla i drewna, Panu Łukaszowi Łączak za przygotowanie fotorelacji, Pani Annie Rokoszak-Borsuk za filmik oraz wszystkim rodzicom z trójek klasowych za przygotowanie kiermaszu ciast i loterię fantową oraz Paniom wychowawczyniom, które przygotowały uczniów do występów. 

Skip to content