Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” oraz Olimpiady „Olimpusek”

Oba konkursy mają zakres ogólnopolski i są przeznaczone dla uczniów klas I – III. Celem konkursów jest przede wszystkim poszerzanie wiedzy, poznanie mocnych i słabych stron, ale także zaznajomienie ucznia z regułami panującymi podczas różnorodnych konkursów i olimpiad. Konkursy opierają się na wypełnieniu testu z zakresu edukacji zintegrowanej lub matematycznej. Wbrew pozorom, nie są to łatwe konkursy, gdyż wymagają od ucznia nie tylko znajomości materiału szkolnego, ale również umiejętności logicznego myślenia.
W obu konkursach wzięło udział 22 uczniów z klas I – III.
Laureatami konkursu „Leon” zostali:
  • Dawid Lasek kl. III (matematyka) –miejsce 3
  • Milena Smaczna kl. II – miejsce 6
  • Julian Bąk kl. II – miejsce 9
Laureatami olimpiady „Olimpusek” zostali:
  • Barbara Sasor kl. I – miejsce 11
  • Szymon Paciorek – kl. I – miejsce 13

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

/tekst i fot. D. Witek/
Zapraszamy do galerii
Skip to content