Akcja mikołajkowa

Drodzy Rodzice,

nasza szkoła jak co roku aktywnie włącza się w działalność charytatywną. Szkolne koło wolontariatu bierze czynny udział we wspomaganiu fundacji Alma Spei Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Obecnie przez fundację organizowana jest Akcja Mikołajkowa. Pięcioletni Michał to chłopiec, któremu chcielibyśmy pomóc. Napisał list do Świętego Mikołaja w którym prosi o prezenty – postaci ulubionych bohaterów z bajek. W związku z tym chcielibyśmy jako cała społeczność szkolna podarować mu wymarzoną zabawkę. Zwracamy się z prośbą do Państwa o symboliczną i dobrowolną zbiórkę pieniężną, by móc wspólnymi siłami sprawić radość Michałkowi i zakupić prezent. Dobrowolne datki prosimy przekazywać wychowawcom do 10 listopada. Zwracamy się jednocześnie z prośbą do lokalnych instytucji, firm aby wsparli akcję naszej szkoły. Wspólnie możemy uszczęśliwić Michałka i sprawić mu radość na święta. 

List do Świętego Mikołaja
Skip to content