Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

W dniu dzisiejszym w naszej szkole uczniowie z klas VI, VII i VIII zaprezentowali się podczas uroczystej akademii. Przedstawili ķrótką historię uchwalenia pierwszej w Europie a drugiej na świecie konstytucji, przypomnieli dobrze nam znanych bohaterów narodowych oraz rozśpiewali społeczność szkolną pieśniami patriotycznymi. Dodatkowo nasi harcerze pokazali się w pięknych stojach, czym jeszcze bardziej podkreślili swój patriotyzm. Dbajmy wszysycy o pamięć o ważnych Polakach, świętach narodowych oraz w małych lokalnych społecznościach takich jak szkoła, pochylajmy się nad patriotyzmem. Tak by słowo POLSKA było ważne dla tych młodszych i nieco starszych uczniów naszej szkoły. Szkolną uroczystość przygotował pan Jerzy Flis.

Zapraszamy do galerii
Skip to content