Dzień Świętego Patryka

Zapraszamy do galerii

☘️☘️Ach co to był za dzień ☘️☘️ Dzisiaj czyli 17 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka –patrona Irlandii. Z tej okazji już od dwóch tygodni uczniowie przygotowywali się do tego święta. Klasy dekorowały swoje sale w symbole irlandzkie, redagowały treści na gazetki klasowe w ramach organizowanych konkursów na najlepiej przystrojoną salę. Tego dnia dowiedzieliśmy się kim był św. Patryk ale też poznaliśmy Leprechauna –skrzata. Nasi uczniowie utrwalali wszystkie informacje również w j.angielskim. 

Rozstrzygnęliśmy dwa konkursy. 

Konkurs plastyczno – techniczny na najpiękniejszy kapelusz dla skrzata 
I miejsce – Patryk Stachurski klasa 3
II miejsce – Zuzanna Kieszek klasa 1
III miejsce Mateusz moździoch klasa 2 

Konkurs na najbardziej zieloną klasę
kategoria 1-3 —> wygrały klasy 1 i 3
kategoria 4-5 —> wygrały klasy 4 i 5

Skip to content