Szukamy Rodziny Goszczącej dla ucznia z wymiany międzykulturowej!

Giovanni i Iran…to właśnie oni na kraj swojej wymiany międzykulturowej wybrali Polskę!

Giovanni jest młodym chłopakiem, który jest zafascynowany polską kulturą i tradycjami. Jest harcerzem co myślimy, że w Naszej „podleszańskiej” społeczności może być ogromnym plusem, gdyż wielu z Naszych uczniów jest w podobnych grupach. Mówi płynnie po angielsku, jednak z doświadczenia wiemy, że uczestnicy Programów AFS uczą się naszego języka bardzo szybko.
Iran to ciekawa świata dziewczyna. Uwielbia podróżować, dlatego wybrała Polskę na swój kolejny cel.
 
Program Goszczenia to okazja do poznania zaangażowanej, międzynarodowej społeczności AFS Polska, poznania nowej kultury oraz motywacja do spędzania czasu wspólnie z rodziną i zwiedzania najpiękniejszych zakątków kraju.  

Więcej informacji na stronie: https://poland.afs.org/program-goszczenia oraz u nauczycielek p. Karoliny Kowalik
i p. Sylwii Madyckiej
Skip to content