Akcja charytatywna „List do Świętego Mikołaja”

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…”

Jan Paweł II

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość
 
– DZIĘKUJEMY !

Zakończyliśmy akcję zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJAdla Fundacji Alma Spei .Serdecznie dziękujemy rodzicom , uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w akcję. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to że mogliśmy liczyć na Państwa  otwarte serca ,które tak przepięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi.

Wolontariusze i opiekunowie wolontariatu :Pani Sylwia Madycka i Karolina Kowalik 

Podziękowanie dla Zespołu Szkół w Podleszanach
Podziękowanie dla Zespołu Szkół w Podleszanach
Skip to content