Misja Kieszonkowe

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł ambasadora programu Misja Kieszonkowe. Jest to dowód naszego zaangażowania w przekazywanie uczniom wartościowej wiedzy z zakresu finansów.

Zachęcamy wszystkich Nauczycieli oraz Rodziców do skorzystania z materiałów dostępnych na stronie www.misjakieszonkowe.pl i budowania wśród dzieci cennych nawyków i samodzielności finansowej.

Inwestycja w edukację finansową dzieci z pewnością zaprocentuje w ich dorosłym życiu.

Obecna klasa piąta w ubiegłym roku szkolnym wzięła udział w programie Misja Kieszonkowe. Uczniowie zastanawiali się nad rolą pieniądza w naszym życiu. Zgłębili wiedzę na temat oszczędzania, inwestowania i wydawania. Tworzyli mapy myśli i lapbooki. A także korzystając ze sklepowych gazetek planowali wydatki i zakupy na różne okazje takie jak: urodziny na dwadzieścia osób, przyjęcie komunijne itp. Podczas pracy projektowej próbowali znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie: Czy pieniądze dają szczęście?

Plakat Misja Kieszonkowe
Plakat Misja Kieszonkowe
Odznaka ambasadorska
Odznaka ambasadorska
Skip to content