Akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu

Zapraszamy do kolejnej akcji „Pieluszka od Zajączka”. W dniach od 13.02 – 3.03 odbędzie się zbiórka pieluszek i materiałów higienicznych, którymi zostaną obdarowani podopieczni hospicjum w okresie Świąt Wielkanocnych. Otrzymaliśmy od Fundacji Alma Spei – hospicjum dla dzieci wykaz niezbędnych materiałów ,które są potrzebne dla nieuleczalnie chorych dzieci w codziennych zmaganiach z chorobą. Zapraszam rodziców , uczniów i nauczycieli do włączenia się w akcję.

Z góry bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc. Produkty można zostawiać u Pani Sylwii Madyckiej lub u wychowawców klas.

Lista artykułów dla Fundacji ALMA Spei:

  • Pieluszki typu SENI -junior extra 15 kg
  • Żele , pianki do mycia bez wody
  • Żele pod prysznic
  • Płyny do kąpieli
  • Sudocrem
  • Bepanthen
  • Chusteczki nawilżające
  • Płatki kosmetyczne

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zakupić bon podarunkowy do sklepów ROSMAN lub HEBE fundacja zakupi niezbędne materiały dla chorych podopiecznych.

Opiekun koła Sylwia Madycka i wolontariusze 

Skip to content