Sukcesy informatyczne

Kacper Wójtowicz, uczeń naszej szkoły, odniósł wielki sukces w konkursie InstaLogik! Z dumą informujemy, że Kacper zdobył tytuł laureata III stopnia w tej prestiżowej rywalizacji matematyczno-informatycznej. Co więcej, osiągnął również najwyższy wynik w powiecie Mieleckim.

Konkurs InstaLogik to inicjatywa, która zachęca uczniów do rozwiązywania zadań logicznych i programistycznych. Kacper wziął udział w konkursie, a jego determinacja i umiejętności zaowocowały wspaniałym osiągnięciem. Co więcej, jest również uczestnikiem konkursu kuratoryjnego z informatyki, gdzie rywalizuje na jeszcze wyższym poziomie. Obecnie przygotowuje się do trzeciego etapu wojewódzkiego, a my trzymamy za niego kciuki!

Kacper Wójtowicz to prawdziwy wzór dla innych uczniów. Jego pasja do matematyki i informatyki inspiruje nas wszystkich. Życzymy mu powodzenia w kolejnych etapach konkursów i jesteśmy pewni, że osiągnie jeszcze więcej w swojej edukacyjnej podróży! 🌟👏

Skip to content