Dzień babci i dziadka

W dniu 2 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III. Dzieci wypoczęte po feriach, pełne zapału wróciły do szkolnych obowiązków ale i przygotowań do tego ważnego święta. A było co świętować, bo wróciliśmy do spotkań w szkole po długim okresie obostrzeń. W programie zaprezentowała się klasa I ze wspaniałym tańcem nowoczesnym przygotowana przez panią Monikę Zielińską, klasa III z piosenkami przeplatanymi wierszykami, nad którymi sprawowała pieczę pani Danuta Witek oraz klasa II z tańcami przygotowana pod okiem pani Agnieszki Pisarz. Nie zabrakło na naszej szkolnej uroczystości przedstawicieli gminy i rady rodziców, radnych oraz dyrekcji. Najważniejsi jednak goście- babcie i dziadkowie dopisali szczególnie, a po występach razem ze swoimi wnuczkami cieszyli się prezentami i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
 
Tekst: A. Pisarz
Zdjęcia: A. Rokoszak-Borsuk
Skip to content