Akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu

Zapraszamy do kolejnej akcji „Pieluszka od Zajączka”. W dniach od 1.03(środa) – 10:03 (piątek), odbędzie się zbiórka pieluszek i materiałów higienicznych, którymi zostaną obdarowani podopieczni hospicjum w okresie Świąt Wielkanocnych. Otrzymaliśmy od Alma Spei – hospicjum domowe dla dzieci wykaz niezbędnych materiałów ,które są potrzebne dla nieuleczalnie chorych dzieci w codziennych zmaganiach z chorobą. Zapraszamy rodziców , uczniów i nauczycieli do włączenia się w akcję. Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc. Produkty można zostawiać u Pani Sylwii Madyckiej lub u wychowawców klas.
 
Opiekun koła Sylwia Madycka i wolontariusze.
 
Kategorie produktów na potrzeby paczki higieniczno-pielęgnacyjnej w ramach akcji „Pieluszka od Zajączka”:
– Specjalistyczne produkty kosmetyczne do pielęgnacji ciała i opieki (np. serii SENI, ALANTAN, LINOMAG, EMOLIUM, OILLAN):
  • Pianka do ciała myjąco-pielęgnująca;
  • Krem przeciw odparzeniom;
  • Maść przeciw odparzeniom;
  • Emulsja nawilżająca do skóry suchej;
  • Krem myjący;
  • Emolienty;
– Płatki kosmetyczne;
– Patyczki kosmetyczne;
– Chusteczki higieniczne;
– Chusteczki nawilżane;
– Pieluszki jednorazowe w rozmiarach: 3, 4, 5, 6, 7;
– Pieluszki SENI w rozmiarach: XS, S, M;
– Pieluchomajtki SENI Kids: Junior, Junior Extra, Junior Super.
– Podkłady higieniczne
 
 
Skip to content