III Podkarpacka Noc Belfrów 

Miło nam poinformować, że inicjatywa naszego nauczyciela polonisty Pana Marcina Michalika została ponownie doceniona i objęta Patronatem Honorowym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty Panią Małgorzatę Rauch. Pan Marcin organizuje już po raz trzeci cykl bezpłatnych webinariów dla nauczycieli, gdzie prowadzący prezentują ciekawe spojrzenie na edukację z perspektywy własnych doświadczeń. Ponadto delegacja Zespołu Szkół w Podleszanach uczestniczyła w Wojewódzkiej Debacie o Ocenianiu, gdzie Pan Marcin Michalik również miał swoje wystąpienie. Warto czerpać wiedzę i wzbogacać swoje doświadczenia, by szkoła była miejscem przyjaznym wszystkim uczniom. Gratulujemy i życzymy sukcesów oraz dalszego dzielenia się wiedzą z innymi nauczycielami. 

Tekst: A. Pisarz
Foto: A. Pisarz
III Podkarpacka Noc Belfrów
III Podkarpacka Noc Belfrów
III Podkarpacka Noc Belfrów
III Podkarpacka Noc Belfrów
Skip to content