Spotkanie integracyjne z uczestnikami wymiany z ramienia AFS Polska

Zapraszamy do galerii

W zeszły czwartek (15.06) w naszej szkole zrobiło się międzykulturowo. Odwiedzili nas uczestnicy wymiany międzynarodowej. W prezentacjach wzięli udział Kata z Chile 🇨🇱 , Giovanni i Luca Włoch🇮🇹, którzy aktualnie przebywają w rodzinach goszczących na naszym terenie.  Uczniowie klas 4-8 zaangażowali się w przeprowadzenie warsztatów międzykulturowych poprzez przygotowanie pytań co uczestników. Uczniowie starszych klas podczas zajęć j.angielskiego przygotowywali swoje pytania w tym języku. Z zaciekawieniem słuchaliśmy o Chile i Włoszech. Nasi goście przygotowali bardzo ciekawe prezentacje, opowiadając nam o jedzeniu, zwierzętach, a nawet muzyce. Mieliśmy okazję wspólnie pośpiewać i zagrać na keyboardzie.Dodatkowo chcemy pogratulować i ogromnie podziękować Naszemu ósmoklasiście Wojciechowi Mroczce za wspieranie AFS Polska na terenie naszej szkoły. Życzymy dalszej wytrwałości w działaniach związanych z wolontariatem.  Dziękujemy wolontariuszom i uczestnikom za zaangażowanie i organizację spotkań oraz uczniom szkół za aktywny udział i zadawanie pytań!  /tekst i fot. K.Kowalik/

Skip to content