Życzenia świąteczne Alma Spei

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz wszystkich członków Zespołu Alma Spei chciałbym Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia błogosławionych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Korzystając z okazji chciałbym bardzo gorąco podziękować za zaangażowanie i wsparcie naszych działań na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci – podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci.

Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę 😊 .

Uprzejmie proszę o przekazanie życzeń i podziękowań wszystkim osobom (uczniom, rodzicom i gronu pedagogicznemu), które były i są zaangażowane we wspieranie naszych podopiecznych, ich rodzin oraz naszego Hospicjum.

Z poważaniem
Grzegorz Putyra

P.S. Projekt kartki został wykonany przez Franciszka Ślusarczyka, ucznia Zespołu Szkół nr 1 im. M. Zebrzydowskiego, w ramach programu „Szkoła z pasją pomagania”.

 

Skip to content