Ważna informacja!!!

Drodzy rodzice w dniach 15-19 kwietnia 2024 będzie całkowicie zamknięta droga w Podleszanach od krzyżówek do ronda na Woli Mieleckiej w dwóch etapach. W dniach 15, 16, 17 kwietnia w godzinach 7:00-18:00 całkowicie zamknięty będzie odcinek od posesji Wola Mielecka nr 223 do posesji Podleszany 40. Objazd w tych dniach będzie wyznaczony Piątkowiec-Grzybów-Rydzów-Podleszany, będzie możliwość przejazdu do szkoły od strony krzyżówek obok pana Zająca.

W dniach 18-19 kwietnia w godzinach 7:00-18:00 całkowicie zamknięty będzie odcinek od Zespołu Szkół w Podleszanach do posesji Podleszany 166. Będzie możliwość wjazdu do szkoły od strony Woli Mieleckiej.

Oficjalne pismo dotyczące zamknięcia oraz mapki objazdów będą udostępnione na stronie szkoły oraz na szkolnym Facebooku i drzwiach wejściowych do szkoły.

Skip to content